novinky /  info /  program /  ubytování /  družstva /  hráči /  zápasy /  výsledky /  fotografie /  ohlasy 

[] Úvodník ... aneb seznámení s bílým králíkem

     Vítáme Vás na stránkách amatérského bowlingového turnaje Opava OPEN 2010, který jsme i letos zorganizovali pro sportovní nadšence především z řad pracovníků VZP ČR a také pro naše přátele a kamarády. Zní to opravdu šíleně, ale tento rok pořádáme již desátý ročník. Když jsme před lety s bowlingem začínali, netušili jsme, že překonáme v počtu uskutečněných ročníků i někdejší kuželkářský turnaj v Jičíně.

     Pro letošní jubilejní ročník naší soutěže se nám podařilo zajistit zajímavého sponzora - cestovní kancelář KM Travel, jejíž ceny pro vítěze budou motivující. Máte se rozhodně nač těšit.

     Věříme, že si i letos užijete báječný víkend plný sportu, oddechu, tance i zábavy. Na sobotní slavnostní večer chystáme opět kulturní program, ale nepředbíhejme ... všechno chce svůj čas. Zatímco na nás jsou přiípravy turnaje, Vy si můžete již dnes přečíst podmínky soutěže, stáhnout přihlášku, zaplatit startovné a těšit se, že koncem března snad už nebude sněžit. Po přečtení našeho úvodníku si v klidu prostudujte jednotlivé části našich stránek a zjistěte si potřebné informace.

     Zásadní změnou oproti minulým ročníkům je to, že letos soutěž pořádáme jako soukromou akci. Nebudeme proto vydávat žádná potvrzení za platbu startovného a ubytování na internátě. Zde jen krátká poznámka - s ubytováním se znovu přesouváme na internát VŠ a HOŠ na Alšově ulici.

     Komunikovat s námi můžete e-mailem Opava.OPEN@seznam.cz nebo přes stránky profilu na  http://www.lide.cz/Opava.OPEN. Novinky však budeme zveřejňovat na těchto stránkách.

     Těšíme se na všechny přihlášené a věříme, že i přes trvající hospodářskou krizi, bude účast alespoň na stejné výši, jako v roce 2009.

Michal a Dáša, hlavní organizátoři soutěže

  © 2010,  Michal Škaroupka