novinky /  info /  program /  ubytování /  družstva /  hráči /  zápasy /  výsledky /  fotografie /  ohlasy 

[] Úvodník ... aneb seznámení s bílým králíkem

     Zní to neuvěřitelně, ale již podeváté Vás zveme na bowlingový turnaj Opava OPEN 2009, který se bude konat v prvním dubnovém týdnu roku 2009 v bowlingovém centru Raketa v Opavě.

     Rádi bychom upozornili na nejdůležitější změnu letošního ročníku a tou je změna internátu. Jelikož množství ubytovaných na internátě rok od roku klesá, našli jsme internát s menším množstvím pokojů, ale také s nižší cenou za noc. Domov mládeže Obchodní akademie pojme 60 nocležníků a cena za noc bude  250,- Kč. Úhrada za ubytování se bude provádět současně s platbou startovného, stejně jako vloni. Více se dočtete na stránce ubytování.

     Devět let pro Vás chystáme jarní bowlingové setkání stále se stejnou chutí a nadšením, s jakým jsme v roce 2001 začínali. Za tu dobu se u nás vystřídalo již mnoho hráčů z různých poboček VZP, ale pravidelně k nám jezdí jen ti opravdu "zapálení bowlingáři". Věříme, že i v době nadcházející ekonomické krize v celém světě se tento ročník povede a že na něj budete rádi vzpomínat. Ale nepředbíhejme událostem, vše je zatím v začátcích, nový turnaj se teprve rodí a jeho osvědčený průvodce Bílý králík Vám bude na těchto stránkách přinášet čerstvé a aktuální informace a občas Vám pošle také mail. Nuže prohlédněte si stránku info, na níž je i on-line přihláška do našeho turnaje a zaregistrujte své družstvo co nejdříve. Chcete-li se bavit, přijeďte. Těšíme se na všechny, s nimiž jsme se již dlouhou dobu neviděli a srdečně Vás zveme do Bílé Opavy.

Michal a Pavel, organizátoři soutěže

  © 2009,  Michal Škaroupka